Львів
Організація власних та підтримання існуючих регіональних та мережевих конкурсів в різних жанрах українського мистецтва
Осередки поза Львовом
Наші меценати Наші меценати
Наші інформаційні спонсори
Головна сторінка
Наш сайт  близько 1000 сторінок. Поетичні майстерні, що розвиваються в руслі альтернативному до поняття 'performance' чи 'акція'
Панорама
Духовна практика
Поезія
Поезія
Архів
Автори
Бібліотеки
Для чогоПРО НАС

 Володимир Ляшкевич - керівник, Кеп 1 рангу.  Жорж Дикий. Кеп 2 рангу. Ведучий рубрики андеграунду. Володимир Ляшкевич -
керівник проекту.
Жорж Дикий.
Кеп 2 рангу.
Андеграунд
Коротко:

Cайт поетичний, - такий собі зібраний образ сучасного Поета з інтересами в різних сферах життя, що по мірі прояснення цих поглядів і стає видимим на сторінках різними гранями "однієї" натури.
Існує "Самвидав", де цей зібраний Поет самопублікується, отримує оцінки своєї творчості, має своє заслужене місце на п'єдесталі уподобань.
Обсяг ресурсу "Поетичних Майстерень" за межами "Самвидаву" складають нинішні і майбутні тематичні Рубрики - погляди, що акцентують як роздуми (пошук фундаменту, теорії), так і практику (огляди і накопичення кращої Української і світової поезії).
Тобто, наше видання швидше за все є такою собі відкритою майстернею з поліфонією поглядів і технологій від різних, але, обов'язково, якісних Українських і світових Поетів, Митців, Філософів, яких об'єднує Поезія, з додатком "Самвидаву" - індивідуальних творчих майстерень маловідомих, зростаючих авторів.

Деякі принципи                     Пояснення щодо "Самвидаву"

При бажанні ви можете розмістити в себе на сайті нашу кнопочку:
Скопіюйте наш банер в свою папку з малюнками, скажімо з назвою "images", потім в потрібному місці вашої сторіночки вставте, ту програмку, що написана в нас в цьому місці HTML файла.

Докладніше :

1. Для початку - нас поєднує усвідомлений простір саме Української Поезії.
2. Нас поєднує існуванння в Поезії, Її новітнє звучання і праця над собою.


     Мистецька спілка, з точки зору індивідуальності творчого існування, звичайно, є поняттям абстрактним. Тим більше, коли йдеться про віртуальне об'єднання, потреба в чому не завжди очевидна. Зовнішньо. По формі. По духу ж існування союзів, спілок, асоціацій, тим більше віртуальних, може оправдуватися певними надіями. Надіями на те, що ми чогось варті, як разом, так і окремо. Коли важко - можемо підвести голову і побачити протягнуту руку. Руку одного з нас. І таким же чином протягнути руку іншому, ніби віддячивши цим тому, попередньому. Чи просто навчитися в когось ближнього, приглянутися до справжнього - поступово зрозумівши, що то добро і воно залишиться з нами і в нас.
     Таке простягання руки врешті є традиційним на наших землях і, можливо, стане традиційним і в наших містах. А традиції - усі разом - і є нашою культурою? Чия витончена форма, безпосередньо пов'язана з процесом творчості, і носить назву - мистецтво?

     Опубліковані на "Самвидаві" тексти обов'язково будуть прочитані й оцінені, й хоча не всі творчі доробки будуть залишені для загального огляду, ми чесно намагатимемось показувати найкраще. Вибрані твори - чим, власне, і є головні авторські сторінки "Самвидаву", чи "Біліотеки" - супроводжуватимуть коментарі і зведені оцінки уподобань.

     Оцінка конкурсних та позаконкурсних робіт безпосередньо здійснюється Редакторами - серед яких - ведучі рубрик та керівник проекту "Майстерень", а також поетами, що за своїм рейтингом вважаються нашими кращими. Крім них, у процесі відбору дорадчими голосами братимуть участь і ті, хто співпрацює з нами - надсилає свої твори, чи критичні матеріали, ставить оцінки, формуючи рейтинг уподобань "Народний".

Головний редактор, Ляшкевич Володимир.

Пишіть нам.

Copyright 2000 & - "ПОЕТИЧНІ МАЙСТЕРНІ" - Львів