Поетичні Майстерні - Львів
Організація власних та підтримання існуючих регіональних та мережевих конкурсів в різних жанрах українського мистецтва
Осередки поза Львовом
Наші меценати Наші меценати
Наші інформаційні спонсори
Головна сторінка
Панорама
Духовна практика
Поезія
Проза
Публіцистика
Театр
Візуальне мистецтво
Поезія
Духовна практика
Публіцистика
Автори
Архів
Бібліотеки
Журнали
Cторінки
Готові до видання
Для чого
Контакти
НАШІ ПОЕТИЧНІ СВІТИ.
1. Фламенко
2. Сонети
3. Блюз. Джаз...
4. Неоготика
Необароко
(й інший постмодернізм)

ПОЕЗІЯ. Головна конкурсна арена.

Друзі, ми радо сповіщаємо Вам, що широко розплющивши очі після червнево-липневої поетичної летаргії, ми таки побачили найвеличніше, а саме нового переможця поетичних читань. Ним став вельми відомий і не тільки тут, на Заході України, поет Назар Федорак.
Звичайно, ми і раніше дещо читали, але так сталося, що на наші сторінки в повний зріст Назар завітав тільки нещодавно (судячи по особистим враженням , він взагалі дуже скромна людина), але витончено і майстерно. Тож ми і поздоровляємо його і хоча дещо скромно, проте щиро з перемогою в особливій номінації ( бо грошей за літо таки не назбирали).
Не забуваємо також і студентку Львівського університету Ірину Новіцьку - її куртуазні прогулянки по вулиці Костюшко таки пройняли строгих суддів і вона визнана поетичним переможцем за період з 10 квітня по 10 червня 2001 р. Напевне вона ще відпочиває, бо до нас ще не являлася.
Та цього літа ми таки виконали нашу стару обіцянку перед Великою Дамою поетичних лицарських сердець - Людмилою Таран. Вона відгукнулася на наше чемне запрошення і відвідала Львів.
Останні дні червня ще відлунювали молитвами і чистотою. І наш невеличкий мистецький готельчик із вікнами на храм Пребраження Господа нашого Ісуса Христа схоже не розчарував Людмилу. Вона, щоправда, надто там і не засиджувалася - мандрівки по Галичині, прогулянки Львовом. Користуючись нами ж і створеною нагодою (ми це - Л.В. а також голова наглядової ради Фонду "Відкритий Світ" - Головецький Юрій), ми вручили Прекрасній Дамі, лауреату конкурсу куртуазного маньєризму, чудесно маньєристичну картину олеської художниці Ірини Токарської . На картині звісно жінка, при ній шляпка і букет, між квітами плавають рибки. Це виявилося актуальним для березневої Людмили.
Обі жінки виглядали щасливими. А значить щасливі і ми.
Людмило, приїзджайте ще!
Чекаємо на Ярослава Чорногуза (м. Київ) і на Ростислава Балему (м. Хмельницький ).
Напевне, оголошення в реальному світі про наш поетичний конкурс, зробимо аж в кінці серпня, бо немає вже сил у нашого скромного авторського колективу.
Тому вибачте за деяку мистецьку пустку. Себто - відпустку.
Але, наостаток, мусимо зауважити, що кращі поетичні твори з нових надходжень належать Назару Федораку (м.Львів). В'язь вишуканого індивідуалізму, таке собі постмодерністичне опанування отриманих людством нині свобод, коли здавалось можна стати нарівні зі всім, здавалось...
Отже друзі, приглядаємось до Назара Федорака - він того вартий.

Будьте з нами. Творіть з нами. Творіть і без нас.


Copyright 2000 - "ПОЕТИЧНІ МАЙСТЕРНІ" - Львів

Листи, скарги і ...пародії
(на нас і на вас )

Умови конкурсу

Рейтинг творів
(10.08.-10.10.2001р.)

Арена на 10.08
(архів )